Nejnovější recenze ze sekce Aditiva do olejů

• Po prvnim pouziti a ujeti cca 7tis km byl meneny olej stale zabarven a nebyl uplne cerny. Davam do auta i motorky.

• Citelne snizeni hluku pri studenem startu

Pouzivam v aute i motorce a jsem spokojen.

• Auto 5km o nalití ztichlo
  • Spotřeba klesla o 0.4 l .

• Skvělý produkt, rychlé dodání a dobrá cena.
Millers Oils Engine Flush 250 ml

Millers Oils Engine Flush 250 ml

Ověřený zákazník Autodíly PEMA Pavel

Přidáno: 6. května 2024

Zakoupeno v Autodíly PEMA

• jednoduchá aplikace

Obsah lahvičky (250ml) se vlije před výměnou do starého oleje v motoru a motor se nechá běžet na volnoběh 15-20min. Podle údajů výrobce se jedná o řídký olej s "citlivě" přimíchaným množstvím aditiv, která mají rozpustit případné usazeniny, takže žádné brutální "rozpouštědlo". Po aplikaci a vypuštění starého oleje, jsem ještě "propláchl" 250ml nového oleje, a ten již vytékal čistý, bez zabarvení a kalů... ;-)

Super aplikace funguje skvěle

• zdá se mi že chod motoru je opravdu hladší, ale nemohu nijak přeměřit abych to jasně dokázal
  • obsah nádobky je tak polovina, což za ty peníze je dost málo a je to tedy velmi drahé

chtěl jsem to zkusit a opravdu se mi zdá že to něco udělalo, rozdíl ve spotřebě nevidím ale chod motoru je asi hladší ale ne nějak zázračně. znovu už nekoupím, je to dost drahé, za 30% ceny bych to klidně zase koupil

Vliv na parametry jako spotřeba nebo výkon nejsem schopen objektivně posoudit, ale subjektivně se motor určitě ztišil - mám otevřený starý sporťák, který má hodně hlasitý výfuk, ale mechanický hluk motoru určitě ubyl

• funguje to

ztišení agregátu

Metabond Spirit 250 ml

Metabond Spirit 250 ml

Ověřený zákazník Metabond CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 1. května 2024

Zakoupeno v Metabond CZ

Spokojenost

Ještě nepoužil, možná až za půl roku po nalití.

BG 115 Extended Life MOA 325 ml

BG 115 Extended Life MOA 325 ml

Ověřený zákazník Decarbo.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Decarbo.cz

podla mojho nazoru predražene aditivum žiadna zmena v chodu motora. očakaval som niečo ine. Možno to ma vyznam u menej kvalitnych olejou ale ked tam lejete "drahšie oleje" tak to nema vyznam podla mna.

BG 109 EPR 325 ml

BG 109 EPR 325 ml

Ověřený zákazník Decarbo.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Decarbo.cz

splnuje čo ma ale zazraky nečakajte, navod berte z rezervou ,otacky na aute 1500 a ja to nechal hodinu bezat a pred aplikaciou treba spravit aspon 30 km jazdy. Opakovat pri každej vymene oleja a hlavne po vymene oleja tam naliat kvalitny olej :)

Liqui Moly 2180 Přísada do oleje 300 ml

Liqui Moly 2180 Přísada do oleje 300 ml

Ověřený zákazník Pemacz.cz rado

Zakoupeno v Pemacz.cz

Používám produkt pravidelně a jsem spokojen s výsledky aplikace, motor má najeto 250.000 km a
běhá naprosto perfektně.

Nanotech-Europe Wolframový NANO povlak - přísada do motorového oleje pro BENZINOVÉ motory 180 ml

Ověřený zákazník NANOTECH-EUROPE Martin

Přidáno: 27. dubna 2024

(naposledy upraveno 27. dubna 2024)

Zakoupeno v NANOTECH-EUROPE

Velká spokojenost

Po aplikaci tišší a hlavně mě přijde lepší chod motoru a zlepšení výkonu

Aplikují až s novým olejem

K2 MOTO DOKTOR 443 ml

K2 MOTO DOKTOR 443 ml

Ověřený zákazník Allegro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. dubna 2024

Zakoupeno v Allegro.cz

Snad to funguje, jak má. Motor je tišší, nechlasta olej jako dřív.

Metabond PRO 250 ml

Metabond PRO 250 ml

Ověřený zákazník Metabond CZ Tom

Přidáno: 25. dubna 2024

Zakoupeno v Metabond CZ

Vážně to jde poznat. I když ukecat autorizovaný servis při výměnně nad použitím produktu. Je vážně složité

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25